sedeimg
Nabízené služby:


DENNÍ MAKE-UP

Každý člověk je jedinečný, každý vypadá jinak. Denní líčení se provádí za denního světla, je decentní, jemné a mělo by korespondovat s typem člověka. Nepřetvářet jeho identitu, ale vycházet z něho samotného. Líčení by mělo ladit s doplňky, oblečením a typem člověka.


VEČERNÍ MAKE-UP

Od denního líčení se liší pouze tím, že je podstatně výraznější. Používají se výraznější odstíny, lepení řas a doplňuje se např. různými třpytkami. Líčí se při umělém osvětlení, jelikož světlo odebírá na hloubce barevnosti.


FOTOMAKE-UP

Líčení na foto je více výrazné, jelikož blesk a fotoaparát nám ubírá velké procento tonu. Je doplněno lepením řas, pírek, glitrů podle daného styl


SVATEBNÍ MAKE-UP

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den ta nejkrásnější žena na světě. Pomůže vám k tomu dokonalý make-up.Svatební make-up má svá pravidla. Musí být dostatečně výrazný, aby vypadal dobře na fotografii, zároveň působit přirozeně a vydržet po celý den. Nevěsta by měla mít na paměti, že hraje důležitou roli,stejně tak jako výběr šatů, kytice a účesu. Důležitá je proto zkouška, na níž společně vybereme barvy, intenzitu a několik druhů svatebního líčení.
Důraz je kladen na typ nevěsty, zvolené šaty, kytici, barevné ladění svatby.

ZKOUŠKA LÍČENÍ: zjištění stavu pleti, individuální program péče o pleť a rychlé řešení aktuálního problému, několik druhů líčení, tipy a triky nejen pro svatební den

LÍČENÍ V DEN SVATBY: líčení nevěsty i svatebních hostů provádíme dle domluvy ve vizážistickém studiu, či v pohodlí vašeho domova


LÍČENÍ NA TABLA

Maturitní fotky vám zůstanou jako památka na celý život. Vytvořím make-up podle dané představy a také samozřejmě dle dohody. Líčení by mělo být silnější než je obvyklé, neboť světla ztlumí barvy zhruba o polovinu.


MINIKURZ  LÍČENÍ

Na tomto kurzu se naučíte používat barvičky právě pro váš barevný typ. Poradím vám s výběrem vhodného make-up, naučíte se pracovat s dekorativní kosmetikou (jak správně provést korekci obličeje, vystínovat oči, kam nanést tvářenku podle tvaru obličeje).
Minikurz přizpůsobím vašim potřebám – např. denní líčení, líčení do práce, večerní líčení atd... Preferuji individuální přístup.
Kurz je vhodný pro 1-3 ženy (délka trvání dle počtu žen)


ÚPRAVA OBOČÍ

Barvení, formování 


PORADENSTVÍ A PRODEJ LUXUSNÍ  ITALSKÉ DEKORATIVNÍ KOSMETIKY
KIKO MILANO


sluzbyimg
toplist